Obsah: Zprávy Aktuality
Podporuje nás Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, zveřejněno 01. 01. 2017

V letošním i loňském roce jsme dostali dotaci z Programu VIII na nákup náčiní a odměny pro cvičitele dětí. Jen díky tomu jsme mohli uskutečnit nákup nářadí a náčiní pro naši jednotu. Nakoupili jsme švédskou bednu, lavičky, švihadla balanční podložky, podložky na cvičení, šátky, míče a mnoho dalšího.
Všechno toto nářadí a náčiní se u nás v jednotě hojně používáno několikrát týdně při cvičení dětí.

To vše by se nedalo pořídit bez stoprocentní podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, za což uvedenému Ministerstvu velmi děkujeme.

Výbor TJ Sokol NHK

Zpět na přehled zpráv

ČOS hledá dobrovolníky na XVI. Všesokolský slet
Hledají se dobrovolníci